VÍKENDOVÉ POBYTY

Tvořivý víkendový pobyt
Tvořivý víkendový pobyt

Víkendové tvoření v krásné Šumavské krajině určené pro všechny, kteří chtějí relaxovat, setkat se sami se sebou a nebo si osvojit si různé výtvarné techniky.

Setkání je možné uspořádat i ve Vašem kraji či na oblíbeném místě.

Pokud Vás některý z workshopů zaujal, kontaktujte mne na e-mail: magickeobrazy@sezam.cz a jakmile bude pořádán, zašlu Vám bližší informace. 

Relaxačně tvořivý víkendový pobyt
Relaxačně tvořivý víkendový pobyt

 

RELAXAČNĚ TVOŘIVÝ VÍKENDOVÝ POBYT.

Cítíte se unaveni? Potřebujete dobít baterky? Pojeďte na víkendový workshop se zaměřením relaxaci pomocí malby :-)

Workshop je vhodný pro všechny, kteří chtějí dobít energii a rádi by otevřeli svou tvůrčí stránku. Není důležitý výsledek, ale samotný průběh tvoření.

Prožijeme barvy a získáme informace o jejich účincích na lidskou psychiku. Ponoříme se do rytmu a objevíme jak na nás působí. Pokud nám bude přát počasí, na louce si vyzkoušíme malbu pohybem, možná i tancem na velké plátno. Při malbě použijeme různé techniky, např. pastel, akvarel, uhel,...

Suchý pastel pro začátečníky
Suchý pastel pro začátečníky

SUCHÝ PASTEL PRO ZAČÁTEČNÍKY

Suchý pastel neboli křídy jsou kouzelný výtvarný materiál. Malují téměř samy. Potřebují k tomu jen Vaše ruce, chuť hrát si a objevovat. S křídami se velice snadno stínuje, a proto je malování s nimi odpočinkem. Roztírání barev pomocí prstů je hravé. Obraz se pod Vašimi prsty neustále mění a Vy vnímáte nádhernou hru barev, která Vás harmonizuje.

 

Abstraktní obraz se strukturou
Abstraktní obraz se strukturou

ABSTRAKTNÍ OBRAZ SE STRUKTUROU

Víkendové tvoření, kdy se seznámíme s malbou akrylovými barvami. Naučíme se nanášet barvu špachtlí a pracovat se strukturou.

 

Tvoření s dětmi

VÍKENDOVÝ POBYT PRO MAMINKY S DĚTMI OD 4 LET

Víkend plný hravého tvoření v krásné šumavské přírodě. Jakmile se dítě naučí bezpečně sedět, můžete se pustit do tvoření. Uvidíte, jak bude nevěřícně koukat na stopy barvy, které jeho snažením vznikají. Malováním si procvičuje jemnou motoriku, pozornost, učí se vnímat svět kolem sebe, dát najevo své myšlenky a touhy. Díky výtvarné tvořivosti se dítě naučí pracovat se svou fantazií a hlavně ji používat k produkci čehosi nového. Také zažívá dosud nepoznané situace - jaké to je mít nohy celé od barvy? Co s tím, když se mi lepí prsty k sobě? Pokud tvoříme s více dětmi jedno společné mistrovské dílo, dítě trénuje sociální kontakt, komunikaci, i třeba to, že se o barvy musí podělit.